Kinizsi Közelharc Kupa 2026

Január 28-29-én rendezte meg a Honvédelmi Sportszövetség, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Magyar Grappling Szövetség a Kinizsi Közelharc Kupát a Ludovika Arénában, ahol akadémiánk Bubakis diákjai földharcban mérettettek meg.

A versenyzők mindkét napon kimagasló teljesítményt nyújtottak, fegyelmezett, sportszerű küzdelmekkel és nagyfokú kitartással bizonyították felkészültségüket. Az elért eredmények jól tükrözik a tudatos szakmai munkát és a következetes edzésmunkát, még annak ellenére is, hogy nem kifejezetten birkózó szabályrendszerben versenyeztek akadémistáink.

Földharc versenyszámban elért helyezések:

  • 1. helyezés:
    Ugranyecz Flórián
    Czakó Regő
    Bandi Synthia Anikó
    Balázs Zea
    Munk Maja
    Varga Zalán
    Nagy Alex
  • 2. helyezés:
    Vass Albert
    Szabó Milán
    Csicsó Roland
    Virlics Anna Gréta
    Bogdán Norbert Géza
    Mező Olívia
    Kis Balázs
  • 3. helyezés:
    Nagy Roland (57 kg)
    Teleki Réka (55 kg)

A versenyen továbbá földharc kategóriában indultak: Dági Patrik (77 kg), Dobos Botond (90 kg), Bende Tamás (77 kg), Szanati Máté (57 kg, Stummer Noel Zsombor (72 kg), akik értékes tapasztalatokat szereztek a megmérettetés során.

szöveg:LN