Január 28-29-én rendezte meg a Honvédelmi Sportszövetség, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Magyar Grappling Szövetség a Kinizsi Közelharc Kupát a Ludovika Arénában, ahol akadémiánk Bubakis diákjai földharcban mérettettek meg.
A versenyzők mindkét napon kimagasló teljesítményt nyújtottak, fegyelmezett, sportszerű küzdelmekkel és nagyfokú kitartással bizonyították felkészültségüket. Az elért eredmények jól tükrözik a tudatos szakmai munkát és a következetes edzésmunkát, még annak ellenére is, hogy nem kifejezetten birkózó szabályrendszerben versenyeztek akadémistáink.
Földharc versenyszámban elért helyezések:
- 1. helyezés:
Ugranyecz Flórián
Czakó Regő
Bandi Synthia Anikó
Balázs Zea
Munk Maja
Varga Zalán
Nagy Alex - 2. helyezés:
Vass Albert
Szabó Milán
Csicsó Roland
Virlics Anna Gréta
Bogdán Norbert Géza
Mező Olívia
Kis Balázs - 3. helyezés:
Nagy Roland (57 kg)
Teleki Réka (55 kg)
A versenyen továbbá földharc kategóriában indultak: Dági Patrik (77 kg), Dobos Botond (90 kg), Bende Tamás (77 kg), Szanati Máté (57 kg, Stummer Noel Zsombor (72 kg), akik értékes tapasztalatokat szereztek a megmérettetés során.
szöveg:LN

