Fennállásának jelentős mérföldkövéhez érkezett a Csepeli Auth Henrik Fesztivál Fúvószenekar. Az országszerte, sőt határainkon túl is népszerű zenekar tulajdonképpen három jubileumot is ünnepel egyszerre: a Csepeli Munkásotthon Fúvószenekarának – mint elődzenekarnak – a hivatalos megalakulása 1945-ben, azaz 80 éve történt, a Csepeli Auth Henrik Fesztivál Fúvószenekar 2010-ben , vagyis 15 éve jött létre, az együttes újkori történetének legnagyobb szabású koncertjére pedig éppen tíz esztendeje, 2015-ben került sor a Nemzeti Színházban, ahol Bogányi Gergely Kossuth- és Liszt-díjas zongoraművésszel együtt léptek fel. Bőven lesz tehát mit ünnepelnie a Csepel Örökség-díjas fúvószenekarnak, valamint az őket vezető Artisjus-, Csepel Örökség- és Auth Henrik-díjas karmesternek Péntek Jánosnak.
A 2025. december 13-án szombaton 18 órakor a csepeli Kozma István Magyar Birkózó Akadémián (KIMBA) sorra kerülő gálakoncerten ismét közreműködik majd Bogányi Gergely zongoraművész és Csajkovszkij, Bartók, Kodály, Liszt, Hidas, valamint Alfred Reed, Leroy Anderson, illetve Bán László művei is felcsendülnek majd. Az est háziasszonya Kalocsai Andrea Kazinczy-díjas televíziós műsorvezető lesz, a gálakoncert fővédnöki tisztét pedig Németh Szilárd országgyűlési képviselő vállalta el. A részvétel ingyenes, ám a rendelkezésre álló férőhelyek okán regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a regisztracio.jubileum80@gmail.com e-mail címen, illetve a 0630/731-4542-es telefonszámon lehetséges.

