Hét aranyat nyertünk a serdülő kötöttfogású ob-n

Hét arany-, három ezüst- és nyolc bronzérmet nyertek a Kozma István Magyar Birkózó Akadémia (KIMBA) növendékei a Zalaegerszegen rendezett serdülő kötöttfogású országos bajnokságon.

Az alsó súlycsoportokban, 38 kilóban, 41-ben, 44-ben és 48-ban egyaránt az alapprogramunkban nevelkedő versenyző aratott diadalt, utóbbi kategóriában ráadásul a dobogó mindhárom fokán állt egy-egy sportolónk – Fige Levente győzött, Baráth Károly a második helyen zárt, Olasz Bende nyakába pedig bronzérem került.

Az alapprogramosok egyébként négy arany-, egy ezüst és négy bronzmedált nyertek, míg a teljes akadémia programosok (TAP) közül hárman az első, ketten a második, négyen pedig a harmadik helyen zártak.